Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 350HFG1800MBN40X90
350HFG1800MBN40X90
350HFG1800MBN40X90
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 350HFG1800MBN40X90 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 350HFG1800MBN40X90
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 350V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae 350HFG1800MBN40X90 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5238 pcs Pepa Raraunga HFG SeriesLead Forming Codes Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 350V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm) Raupapa HFG
Ripple Current @ Low Frequency 5.59A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 7.826A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - 4 Lead
Ētahi Ingoa 1189-3255 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.622" (92.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF