Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450MXH270MEFCSN35X25
450MXH270MEFCSN35X25
450MXH270MEFCSN35X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 450MXH270MEFCSN35X25 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 450MXH270MEFCSN35X25
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 450MXH270MEFCSN35X25 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31792 pcs Pepa Raraunga MXH Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa MXH
Ripple Current @ Low Frequency 1.33A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.862A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa 1189-1995
450MXH270MEFCSN35X25-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF