Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 50NSEV0.47M4X5.5
50NSEV0.47M4X5.5
50NSEV0.47M4X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 50NSEV0.47M4X5.5 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 50NSEV0.47M4X5.5
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
(I roto i nga Tae Uara)
2000 pcs
Product parameter
Tau Wae 50NSEV0.47M4X5.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370787 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecNSEV Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa NSEV
Ripple Current @ Low Frequency 4mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose