Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 50PX3300MEFC18X31.5
50PX3300MEFC18X31.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 50PX3300MEFC18X31.5 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 50PX3300MEFC18X31.5
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM RAD
(I roto i nga Tae Uara)
200 pcs
Product parameter
Tau Wae 50PX3300MEFC18X31.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56786 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecPX Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa PX
Ratonga - Ko te poari Polar
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF