Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 50SEV3R3M4X5.5
50SEV3R3M4X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 50SEV3R3M4X5.5 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 50SEV3R3M4X5.5
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 434793 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 50SEV3R3M4X5.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa SEV
Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 25.5mA @ 10kHz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 1189-4131-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 3.3µF