Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Ngā Whakataunga Cable Raraunga > TCSD-10-D-08.33-01-R
TCSD-10-D-08.33-01-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona TCSD-10-D-08.33-01-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae TCSD-10-D-08.33-01-R
Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs
Product parameter
Tau Wae TCSD-10-D-08.33-01-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10753 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Ko nga Kaahera Karauna Whakamahi -
Te whakangungu Unshielded Raupapa Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm) Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 0.694' (211.58mm, 8.33")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.694' (211.58mm, 8.33") Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)