Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > SWF150P-48-R
SWF150P-48-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SWF150P-48-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SWF150P-48-R
Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 150W
(I roto i nga Tae Uara)
36 pcs
Product parameter
Tau Wae SWF150P-48-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1585 pcs Pepa Raraunga SWF Series Operational ManualSWF150P-24/36/48 Specs
Kāwai Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm) Raupapa SWF
Mana (Watts) 150W Ētahi Ingoa SWF150P-48-R DK
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.2A Whakaaetanga CE