Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT1602AIA2-25S
SIT1602AIA2-25S
SIT1602AIA2-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT1602AIA2-25S me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT1602AIA2-25S
Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Tau Wae SIT1602AIA2-25S Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 2.5V
Momo XO (Standard) Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa HCMOS, LVCMOS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.031" (0.79mm)
Mahinga Standby Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 2.5µA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 3.75MHz ~ 77.76MHz