Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT2025BAFS1-33E
SIT2025BAFS1-33E
SIT2025BAFS1-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT2025BAFS1-33E me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT2025BAFS1-33E
Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae SIT2025BAFS1-33E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20134 pcs Pepa Raraunga SiT2025B
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 3.3V
Momo XO (Standard) Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Raupapa SIT2025B
Ratonga AEC-Q100 Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa LVCMOS Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.057" (1.45mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 115.2MHz ~ 137MHz