Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT3807AI-D-25EB
SIT3807AI-D-25EB
SIT3807AI-D-25EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT3807AI-D-25EB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT3807AI-D-25EB
Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae SIT3807AI-D-25EB Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32295 pcs Pepa Raraunga SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Momo MEMS VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ahua Tae 2.5V Raupapa SiT3807
RoHS Tūnga Bulk Ratonga -
Ko te poari 6-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga SIT3807AI-D-25EB
Teitei 0.039" (1.00mm) Te Manawanui Toa ±25ppm
Te Tautanga Mahinga (Utu) 1.544MHz ~ 49.152MHz Tautanga - Whakaputa 1 70µA
Tautanga - Poari - Whakaahua nui 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS, LVTTL
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 33mA Waahi Tae Whakaaetanga Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)