Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9002AC-28N25ED
SIT9002AC-28N25ED
SIT9002AC-28N25ED
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT9002AC-28N25ED me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT9002AC-28N25ED
Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae SIT9002AC-28N25ED Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 2.5V
Momo XO (Standard) Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±0.50%, Center Spread
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9002
Ratonga - Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Paa / Case 6-SMD, No Lead
Whakaputa LVDS Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 77mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz