Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9002AI-18H33DO
SIT9002AI-18H33DO
SIT9002AI-18H33DO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT9002AI-18H33DO me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT9002AI-18H33DO
Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae SIT9002AI-18H33DO Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8066 pcs Pepa Raraunga SIT9002 Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 3.3V
Momo XO (Standard) Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -0.50%, Down Spread
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9002
Ratonga - Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Paa / Case 6-SMD, No Lead
Whakaputa LVPECL Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.031" (0.79mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 84mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz