Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACB7D-18DF
SIT9005ACB7D-18DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT9005ACB7D-18DF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT9005ACB7D-18DF
Product parameter
Tau Wae SIT9005ACB7D-18DF Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13652 pcs Pepa Raraunga SiT9005
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 1.8V
Momo SSXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -1.55%, Down Spread
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SIT9005
Ratonga - Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.030" (0.76mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 5.5mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 141MHz