Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACB7D-28SC
SIT9005ACB7D-28SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT9005ACB7D-28SC me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT9005ACB7D-28SC
Product parameter
Tau Wae SIT9005ACB7D-28SC Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11970 pcs Pepa Raraunga SiT9005
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 2.8V
Momo SSXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -0.78%, Down Spread
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SIT9005
Ratonga - Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.030" (0.76mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 141MHz