Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACE2H-18SF
SIT9005ACE2H-18SF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SIT9005ACE2H-18SF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SIT9005ACE2H-18SF
Product parameter
Tau Wae SIT9005ACE2H-18SF Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15786 pcs Pepa Raraunga SiT9005
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 1.8V
Momo SSXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±0.765%, Center Spread
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SIT9005
Ratonga - Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.030" (0.76mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 5.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1.5µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 141MHz