8D121F41PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 8D121F41PA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 8D121F41PA |
|---|---|
| Kaihanga | Souriau Connection Technology |
| Whakaahuatanga | 8D 41C 41#20 PIN RECP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tautuhinga Hua
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 8D121F41PA | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 1467 pcs | Pepa Raraunga | 8D121F41PA-C Drawing8D Series Catalog |
| Kāwai | Hononga, Hononga | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Crimp | Te whakangungu | Shielded |
| Rahi Rahi, MIL | - | Rahi Hiku - Whakauru | 21-41 |
| Rauemi Hee | Aluminum | Kua oti te Rei | Nickel |
| Raupapa | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | 1792-5609 | Whakatakotoranga | A |
| Tae Mahi | -65°C ~ 200°C | Tau o nga Tauranga | 41 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) | Tae Whakatu | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Threaded | Whakaahuatanga Taipitopito | 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Whakatauranga onamata | 7.5A | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |