Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > BR5FB25L0
BR5FB25L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona BR5FB25L0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae BR5FB25L0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CURR SENSE 0.025 OHM 5W 1%
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae BR5FB25L0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CURR SENSE 0.025 OHM 5W 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160418 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecBR Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.800" L x 0.065" W (20.32mm x 1.65mm) Raupapa BR
Tuhinga 25 mOhms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa BR 5 .025 1% B
BR5.025FB
BR5.025FB-ND
Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.000" (25.40mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil