Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM12JA12R0
CFM12JA12R0
CFM12JA12R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CFM12JA12R0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CFM12JA12R0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 12 OHM 1/2W 5% CF MINI
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae CFM12JA12R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 12 OHM 1/2W 5% CF MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4097692 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema 0/ -400ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm) Raupapa CFM
Tuhinga 12 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa CFM 1/2 12 5% T