Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB1206DKL10M0
HVCB1206DKL10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona HVCB1206DKL10M0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae HVCB1206DKL10M0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10M OHM 0.5% 1/3W 1206
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae HVCB1206DKL10M0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10M OHM 0.5% 1/3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48866 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa HVC
Tuhinga 10 MOhms Mana (Watts) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film