Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > MG12JA10M0
MG12JA10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MG12JA10M0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MG12JA10M0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae MG12JA10M0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 893930 pcs Pepa Raraunga MG, MGM Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Raupapa MG
Tuhinga 10 MOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film