Home > Hua > Kaitautoko > Resistor Networks, Rauemi > RACF164DJT390R
RACF164DJT390R
RACF164DJT390R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RACF164DJT390R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RACF164DJT390R
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RACF164DJT390R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3516727 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRACF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa RACF
Resistor-Ratio-Drift - Te Ratonga Tauritau Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 390 Mana Ma te Mea 62.5mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Ētahi Ingoa RAC 164D 390 5% R