Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14JT1K20
RC14JT1K20
RC14JT1K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RC14JT1K20 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RC14JT1K20
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RC14JT1K20 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.2K OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 656088 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRC Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema - Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Raupapa RC
Tuhinga 1.2 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RC 1/4 1.2K 5% R