Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RGC0402FTD499K
RGC0402FTD499K
RGC0402FTD499K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RGC0402FTD499K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RGC0402FTD499K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 499K OHM 1% 1/16W 0402
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RGC0402FTD499K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 499K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3606668 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRGC Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0402
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RGC
Tuhinga 499 kOhms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 499 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film