Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RGC0805DTC49K9
RGC0805DTC49K9
RGC0805DTC49K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RGC0805DTC49K9 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RGC0805DTC49K9
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 49.9K OHM 0.5% 1/8W 0805
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RGC0805DTC49K9 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 49.9K OHM 0.5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1987365 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRGC Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.5%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0805
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RGC
Tuhinga 49.9 kOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa RGC 1/10 T2 49.9K 0.5% R