Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RHC2512FT143R
RHC2512FT143R
RHC2512FT143R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RHC2512FT143R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RHC2512FT143R
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 143 OHM 1% 2W 2512
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae RHC2512FT143R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 143 OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230365 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRHC Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2512
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Raupapa RHC
Tuhinga 143 Ohms Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa RHC 2512 143 1% R