Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0201JT30K0
RMCF0201JT30K0
RMCF0201JT30K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0201JT30K0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0201JT30K0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 30K OHM 5% 1/20W 0201
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0201JT30K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 30K OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17077635 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0201
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 30 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa RMCF0201JT30K0TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film