Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0402FT4K99
RMCF0402FT4K99
RMCF0402FT4K99
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0402FT4K99 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0402FT4K99
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.99K OHM 1% 1/16W 0402
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0402FT4K99 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.99K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20006123 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0402
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 4.99 kOhms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa RMC 1/16S 4.99K 1% R