Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0402FT97R6
RMCF0402FT97R6
RMCF0402FT97R6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0402FT97R6 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0402FT97R6
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 97.6 OHM 1% 1/16W 0402
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0402FT97R6 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 97.6 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12732940 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0402
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 97.6 Ohms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa RMCF0402FT97R6CT Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 97.6 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film