Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0603FG681K
RMCF0603FG681K
RMCF0603FG681K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0603FG681K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0603FG681K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 681K OHM 1% 1/10W 0603
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0603FG681K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 681K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17029339 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0603
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 681 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa RMCF0603FG681K-ND
RMCF0603FG681KTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 681 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film