Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0603FG845R
RMCF0603FG845R
RMCF0603FG845R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0603FG845R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0603FG845R
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 845 OHM 1% 1/10W 0603
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0603FG845R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 845 OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13902770 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0603
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 845 Ohms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa RMC 1/16 845 1% G