Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0805FG88K7
RMCF0805FG88K7
RMCF0805FG88K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0805FG88K7 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0805FG88K7
Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 88.7K OHM 1% 1/8W 0805
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0805FG88K7 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 88.7K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11836789 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kāwai Kaitautoko Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W Tuhinga o mua - Breakdown 0805
Te matotoru (Max) ±100ppm/°C Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RMCF RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RMC 1/10 88.7K 1% G