Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0805FT4K12
RMCF0805FT4K12
RMCF0805FT4K12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0805FT4K12 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0805FT4K12
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.12K OHM 1% 1/8W 0805
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0805FT4K12 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.12K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5494527 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0805
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 4.12 kOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa RMCF0805FT4K12CT Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.12 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film