Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0805JT330R
RMCF0805JT330R
RMCF0805JT330R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF0805JT330R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF0805JT330R
Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF0805JT330R Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10161047 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kāwai Kaitautoko Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W Tuhinga o mua - Breakdown 0805
Te matotoru (Max) ±200ppm/°C Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)