Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1206FG2K21
RMCF1206FG2K21
RMCF1206FG2K21
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF1206FG2K21 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF1206FG2K21
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 2.21K OHM 1% 1/4W 1206
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF1206FG2K21 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 2.21K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7762715 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 2.21 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa RMC 1/8 2.21K 1% G