Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1206FT1K10
RMCF1206FT1K10
RMCF1206FT1K10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF1206FT1K10 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF1206FT1K10
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.1K OHM 1% 1/4W 1206
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF1206FT1K10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.1K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4358178 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 1.1 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa RMCF1206FT1K10CT Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film