Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1210FT143K
RMCF1210FT143K
RMCF1210FT143K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF1210FT143K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF1210FT143K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 143K OHM 1% 1/3W 1210
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF1210FT143K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 143K OHM 1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3384470 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1210
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 143 kOhms Mana (Watts) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 143 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film