Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1210FT1R50
RMCF1210FT1R50
RMCF1210FT1R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF1210FT1R50 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF1210FT1R50
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 1% 1/2W 1210
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF1210FT1R50 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4334994 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±400ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1210
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 1.5 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa RMC 1/4 1.5 1% R