Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2010FT21R0
RMCF2010FT21R0
RMCF2010FT21R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF2010FT21R0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF2010FT21R0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 21 OHM 1% 3/4W 2010
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF2010FT21R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 21 OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2165459 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2010
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 21 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa RMCF 1/2 21 1% R