Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2010JT1R10
RMCF2010JT1R10
RMCF2010JT1R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF2010JT1R10 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF2010JT1R10
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.1 OHM 5% 3/4W 2010
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF2010JT1R10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.1 OHM 5% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2451221 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±400ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2010
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 1.1 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa RMC 1/2 1.1 5% R