Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2512FT1K91
RMCF2512FT1K91
RMCF2512FT1K91
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF2512FT1K91 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF2512FT1K91
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.91K OHM 1% 1W 2512
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF2512FT1K91 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.91K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1485622 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2512
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 1.91 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.91 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film