Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2512FT6K98
RMCF2512FT6K98
RMCF2512FT6K98
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCF2512FT6K98 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCF2512FT6K98
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 6.98K OHM 1% 1W 2512
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCF2512FT6K98 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 6.98K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1904150 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2512
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Raupapa RMCF
Tuhinga 6.98 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa RMC 1 6.98K 1% R