Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCP2010FT3R48
RMCP2010FT3R48
RMCP2010FT3R48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RMCP2010FT3R48 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RMCP2010FT3R48
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 3.48 OHM 1% 1W 2010
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae RMCP2010FT3R48 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 3.48 OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 638797 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2010
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa RMCP
Tuhinga 3.48 Ohms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2010 (5025 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.48 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film