Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RNCF1206FTC200K
RNCF1206FTC200K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNCF1206FTC200K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNCF1206FTC200K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 200K OHM 1% 1/3W 1206
Product parameter
Tau Wae RNCF1206FTC200K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 200K OHM 1% 1/3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3579142 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Raupapa RNCF
Tuhinga 200 kOhms Mana (Watts) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film