Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RNCF2010BTC30R0
RNCF2010BTC30R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNCF2010BTC30R0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNCF2010BTC30R0
Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 30 OHM 0.1% 1/3W 2010
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae RNCF2010BTC30R0 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 30 OHM 0.1% 1/3W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 442618 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kāwai Kaitautoko Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Mahi 0.333W, 1/3W Tuhinga o mua - Breakdown 2010
Te matotoru (Max) ±50ppm/°C Rahi / Rahi 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Raupapa RNCF RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RNCF2010BTC30R0 Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 30 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 30 OHM 0.1% 1/3W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film