Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RNCF2512BTC499K
RNCF2512BTC499K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNCF2512BTC499K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNCF2512BTC499K
Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 499K OHM 0.1% 1/2W 2512
Product parameter
Tau Wae RNCF2512BTC499K Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 499K OHM 0.1% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 339666 pcs Pepa Raraunga RNCF Series
Kāwai Kaitautoko Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W Tuhinga o mua - Breakdown 2512
Te matotoru (Max) ±50ppm/°C Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa RNCF RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RNCF2512BTC499K Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 499k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 499K OHM 0.1% 1/2W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film