Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RNCF2512BTC576R
RNCF2512BTC576R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNCF2512BTC576R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNCF2512BTC576R
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 576 OHM 0.1% 3/4W 2512
Product parameter
Tau Wae RNCF2512BTC576R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 576 OHM 0.1% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 286743 pcs Pepa Raraunga RNCF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2512
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Raupapa RNCF
Tuhinga 576 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 576 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film