Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RNCP1206FTD27K4
RNCP1206FTD27K4
RNCP1206FTD27K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNCP1206FTD27K4 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNCP1206FTD27K4
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 27.4K OHM 1% 1/2W 1206
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae RNCP1206FTD27K4 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 27.4K OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4774044 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) Raupapa RNCP
Tuhinga 27.4 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W