Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14BTE12K0
RNF14BTE12K0
RNF14BTE12K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNF14BTE12K0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNF14BTE12K0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 12K OHM 1/4W .1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RNF14BTE12K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 12K OHM 1/4W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 492348 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±25ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Raupapa RNF
Tuhinga 12 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RN 1/4 T9 12K 0.1% R