Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14JTD100K
RNF14JTD100K
RNF14JTD100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNF14JTD100K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNF14JTD100K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Tau Wae RNF14JTD100K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3870905 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Raupapa RNF
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RN 1/4 T1 100K 5% R