Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNMF12FTC30K1
RNMF12FTC30K1
RNMF12FTC30K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNMF12FTC30K1 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNMF12FTC30K1
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 30.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RNMF12FTC30K1 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 30.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4042980 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Raupapa RNMF
Tuhinga 30.1 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RNM 1/2 T2 30.1K 1% R
RNM 1/2 T2 30.1K 1% R-ND